2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård 2026
Beskrivning: Upphandlig företagshälsovård
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116542:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1+1 år