2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal avseende rekryteringstjänster, enligt nedanstående avtalsområden: Avtalsområde 1- Chefer Avtalsområde 2- IT Avtalsområde 3- Administration, teknik och samhällsbyggnad
Intern identifierare: 663587
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Omfattar Rekryteringstjänster
Intern identifierare: Rekryteringstjänster