715118-2024 - Resultat
Sverige – Energi och tillhörande tjänster – Energikonsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnergikonsulttjänster
BeskrivningRamavtal för senare avrop av energikonsulttjänster som bland annat genomförande av energideklaration och energikartläggning enligt lagkrav samt övriga energikonsulttjänster.
Intern identifierare24_21/14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelEnergikonsulttjänster (1)