2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal TUL, Brandlarms- och sprinkler revision Tyresö
Beskrivning: Denna upphandling avser revisionsbesiktningar av brandlarm- och sprinkleranläggningar för Fastighetsenheten Tyresö kommun.
Intern identifierare: KSUH/2025:30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000