2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparation av arbetsmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen omfattar service och reparationen av arbetsmaskiner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Prisuppgift område Norr, Gislaved, Anderstorp och Hestra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prisuppgift område Söder, Smålandsstenar, Reftele, Burseryd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119675:Lot:2