715664-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Nyanskaffning och reaktivering av granulerat kol
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNyanskaffning och reaktivering av granulerat kol
BeskrivningUpphandlingen omfattar nyanskaffning och reaktivering av granulerat aktivt kol
Intern identifierare24SVOA1334
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24950000 Kemiska preparat, 24954000 Aktivt kol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNyanskaffning och reaktivering av granulerat kol