Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79995100 Arkiveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 92512000 Arkivtjänster
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 20 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 26 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor