715719-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Lastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2025, Gästrike återvinnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2025, Gästrike återvinnare
BeskrivningGästrike återvinnare upphandlar lastbilsdäck samt tillkommande däckservice.
Intern identifierare14938
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2025, Gästrike återvinnare