715734-2022 - ÄndringSverige-Köping: Fakturering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fakturaväxel med tillhörande tjänster samt utskrift och distribution av kundfakturor
Referensnummer: VMKF-U 2022/74
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999200 Fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning