2. Förfarande
Förfarande
Titel: Persondosimetritjänst
Beskrivning: Prenumerationstjänst för persondosimetri
Intern identifierare: K 2024-10145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90721000 Miljösäkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Persondosimetri
Beskrivning: Ramavtal avseende prenumerationstjänst för persondosimetrar.
Intern identifierare: 1665021-6822fc12fe511f13cbd005a8
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav (1)
Beskrivning: Ramavtal på prenumerationstjänst för persondosimetrar
Intern identifierare: 1694049-6822fc13fe511f13cbd005ab