715827-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Konsultstöd för rapportering enligt CSRD
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd för rapportering enligt CSRD
BeskrivningKonsultstöd för att förbereda public servicebolagen inför rapportering enligt CSRD.
Intern identifierareSR2324
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000