716134-2023 - Resultat
Sverige – Massagetjänster – Friskvårdsmassage för anställda på Uppsala universitet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFriskvårdsmassage för anställda på Uppsala universitet
BeskrivningFriskvårdsmassage
Intern identifierareUH 2023/17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98333000 Massagetjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1. Campus Gotland
Intern identifierare1. Campus Gotland
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Campus Uppsala
Intern identifierare2. Campus Uppsala