7162-2020 - ResultatSverige-Bengtsfors: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sakkunniga revisorer
Referensnummer: UH-2019-92
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser sakkunniga biträden till kommunens förtroendevalda revisorer för revision av kommunens nämnder och styrelser.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ekonomi, finans försäkring och revision