Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/04/2024
Slutdatum för varaktighet: 01/04/2025
Förlängning