2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av medicinska tjänster arresten i Malmö
Beskrivning: Upphandlingen avser medicinska tjänster till arresten i Malmö för att frihetsberövad person ska kunna få den vård och medicinering som denne är berättigad till och är i behov av under tiden som denne är frihetsberövad.
Intern identifierare: A688.960/2022
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av medicinska tjänster arresten i Malmö