716342-2024 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Kurser i Utveckling av grupp och ledare (UGL)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKurser i Utveckling av grupp och ledare (UGL)
BeskrivningUpphandlingen omfattar ledarskapsutbildning Utveckling av grupp och ledare (UGL), senaste versionen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103826:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning
Optioner
Beskrivning av alternativen1 + 1 år