Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Gäller endast Region Stockholm
Värde