2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202455 Utsändningstjänster
Beskrivning: Sveriges Television AB (SVT) bjuder in leverantörer att lämna anbudsansökan i upphandling av Utsändningstjänster.
Intern identifierare: 202455
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92220000 Televisionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000