2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för ammoniaklösning inkl. leverans
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för leveranser av Ammoniaklösning till enheterna Kvarnsveden och Bäckelund inom AB Borlänge Energi.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24413100 Flytande ammoniak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99563:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24413000 Ammoniak, 24000000 Kemiska produkter