See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ERA-utrustning och TEOAE-AABR-screeningutrustning
Beskrivning: ERA-utrustning för kliniska mätningar av ABR , ASSR och VEMP i hörselverksamhet Habilitering&Hälsa samt screeningutrustning för mätning av TEOAE- AABR på BB och Neonatalavdelningar samt i hörselverksamhet Habilitering&Hälsa i VGR
Intern identifierare: RS 2024-00662
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (1)