2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI: Weapon mounted light
Beskrivning: In this RFI The Swedish Police Authority are primarily looking at weapon mounted lights for tactical environment.
Intern identifierare: A668.179/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning, 35200000 Polisutrustning, 35340000 Delar till eldvapen och ammunition