2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter Geoteknik- och markmiljökonsult
Beskrivning: Upphandling av geotekniska- och markmiljötjänster.
Intern identifierare: 25/54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71352000 Mätningar under markytan, 90710000 Miljöledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000