See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Besiktningstjänster OVK
Beskrivning: Upphandlingen avser Kungsbacka kommuns behov av besiktningsmän avseende OVK.
Intern identifierare: 2025-00252
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation, 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000