2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjurssanering 2025
Beskrivning: Helt rått- och skadedjursfria skolmiljöer med låg miljöpåverkan avseende miljögifter och koldioxidutsläpp.
Intern identifierare: SISAB 2023/507
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Ytterligare klassificering (cpv): 90921000 Desinficering och utrotning, 90923000 Desinfestation av råttor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skadedjurssanering 2025