2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedel på rekvisition
Beskrivning: Upphandling av rekvisitionsläkemedel till 3-klövern (Region Örebro län, Region Sörmland och Region Värmland)
Intern identifierare: 25RS4905
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000