716588-2022 - ÄndringSverige-Falun: Datorskärmar och manöverenheter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Överfallslarmsystem med hårdvara och tillhörande tjänster
Referensnummer: HSN2022/4720
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30231000 Datorskärmar och manöverenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser överfallslarmssystem, hårdvara (handenheter och display) och tillhörande tjänster så som införandeprojekt, support, drift och underhåll samt option på ytterligare utbildning och konsulttjänster.