716867-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Evenemang – Samordnare för event/evenemang
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnare för event/evenemang
BeskrivningUpphandlingen omfattar samordnare för evenemang som anordnas av Ronneby kommun enligt beskrivning som framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare25/78
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000