2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI regarding Telematics platform for the Swedish Emergency Network (SWEN)
Beskrivning: Request for Information (RFI) regarding Telematics platform for the Swedish Emergency Network (SWEN).
Intern identifierare: 25/302
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32441300 Telematiksystem