716922-2022 - ÄndringSverige-Enköping: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck och däcktjänster Enköping kommun
Referensnummer: KS2022/935
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Byte av hjul, sommar och vinterdäck samt däckhotell. Mer detaljerade uppgifter framgår av kravspecifikationen.
Bakgrund och omfattning
Upphandlingen avser Byte av hjul, sommar och vinterdäck samt däckhotell.Mer detaljerade uppgifter framgår av kravspecifikationen.