See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ortopedtekniska åtgärder på skor
Beskrivning: Ortopedtekniska åtgärder på skor
Intern identifierare: RS2024-00969
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111600 Ortopediska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Beskrivning: Upphandling Ortopedtekniska åtgärder på skor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Upphandling av otropedtekniska åtgärder på skor