2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering till Region Skåne
Beskrivning: Upphandling avser sekvenseringsinstrument inklusive förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: 2025-O000472
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000