717023-2025 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Skolmåltider till Kungsholmens gymnasium
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolmåltider till Kungsholmens gymnasium
BeskrivningServering av skolmåltider
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 15894210 Skolmåltider, 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkolmåltider till Kungsholmens gymnasium