See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning
Beskrivning: Upphandling av vinterväghållning inom Hylte kommun.
Intern identifierare: 2025 SBN0124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 44113910 Material för vinterväghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav Vinterväghållning
Beskrivning: Vinterväghållning.
Intern identifierare: 1751054-685e999ef26a35066973fe50
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1 - Hyltebruk, område 1
Beskrivning: Vinterväghållning
Intern identifierare: 1751055-685e999ef26a35066973fe53
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2 - Torup, Rydöbruk och Kinnared område 1
Intern identifierare: 1751056-685e999ef26a35066973fe54
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 3 - Torup och Rydöbruk område 2
Intern identifierare: 1751061-685e999ef26a35066973fe55
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 4 - Brännögård, Drängsered och Kinnared område 2
Intern identifierare: 1751057-685e999ef26a35066973fe56
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 5 - Landeryd område 1
Intern identifierare: 1751058-685e999ef26a35066973fe57