2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI, Request for information - Drift av simhall
Beskrivning: Syftet med denna RFI är att beställaren ska få tillgång till kvalificerad information i förberedelserna med att skapa ett tydligt, transparent och proportionerligt upphandlingsdokument genom att tillvarata branschens erfarenheter och kunskaper.
Intern identifierare: 24/253
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster