See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Consulting services for a research project
Beskrivning: Consulting services for a research project
Intern identifierare: UH 2024/57
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73110000 Forskning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Consulting services for a research project