2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar, cykeltillbehör samt service och reparation
Beskrivning: Upphandling av tjänstecyklar, cykeltillbehör samt service och reparation för anställda inom MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2025MKB-980
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000