2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyresvärdsupphandling Förvar Boden
Beskrivning: Hyresvärdsupphandling för nybyggnation av Förvar i Boden.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-11672
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000