2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Vilhelms gård, ett särskilt boende för äldre
Beskrivning: För drift av det särskilda boendet för äldre, Vilhems gård.
Intern identifierare: SN-2025/117
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Annonsering i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000