See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar med tillhörande tjänster samt foliering 2026, SLL255
Beskrivning: Region Stockholms inköpscentral genomför en upphandling av skyltar med tillhörande tjänster inklusive foliering. Upphandlingen är uppdelad i två (2) anbudsområden: 1. Skyltar med tillhörande tjänster inklusive foliering 2. Namn- och professionsskyltar Fullständig omfattning framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skyltar med tillhörande tjänster samt foliering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116618:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44423450 Namnskyltar, 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928470 Skyltning, 34928472 Skyltar, 34928471 Skyltmaterial, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423460 Adresskyltar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Namn- och professionsskyltar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116618:Lot:2