Upphandlingen avser kundanpassade röntgenset och är uppdelad i två produktgrupper. Anbud kan lämnas i en eller flera produktområden.
Samtliga set inom ett produktområde som anbudet avser måste offereras.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser kundanpassade röntgenset och är uppdelad i två produktgrupper. Anbud kan lämnas i en eller bägge produktgrupper.
Samtliga set inom en produktgrupp som anbudet avser måste offereras.