71773-2018 - ÄndringSverige-Partille: Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skafferiavtal
Referensnummer: KS/2018:1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av livsmedel i konsumentförpackningar på så kallat skafferiavtal till Partille kommun.