2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1098 Elevadministrativt system för vuxenutbildningen Södertälje och Salem
Beskrivning: Elevadministrativt system för vuxenutbildningen som ska hantera alla de funktioner som behövs för att hantera huvudmannens åtaganden enligt lagar och förordningar.
Intern identifierare: TI 2023-1098
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000