717814-2023 - ResultatSverige-Kalmar: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företag och fastighetsförsäkring Kretslopp Sydost 2024-01-01
Referensnummer: 23/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av företags- och fastighetsförsäkring för Kretslopp Sydost avseende perioden 2024-01-01--2026-12-31 +1 +1 optionsår.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen