2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Skadedjursbekämpning och förebyggande insatser
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal med en leverantör för Rambos nuvarande samt framtida behov av skadedjursbekämpning i byggnader, fordon/maskiner samt markområden. I uppdraget ingår även förebyggande åtgärder.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109216:Lot:1