2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pipetteringsrobot 8-kanal
Beskrivning: Pipetteringsrobot 8-kanalshuvud
Intern identifierare: RS 2025-00615
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000