717948-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Revisionstjänster Luleå Kommunföretag AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster Luleå Kommunföretag AB
BeskrivningUpphandlingen avser revisionstjänster till Luleå Kommunföretag AB.
Intern identifierareKLF 2025/866
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRevisionstjänster Luleå Kommunföretag AB