2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dekaler dekorer och foliering - 2
Beskrivning: Dekaler, dekorer och foliering
Intern identifierare: KS-2025/00445:
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000