2. Förfarande
Förfarande
Titel: HACS och datahallskomponenter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal avseende HACS och datahallskomponenter.
Intern identifierare: FK 2024/015468
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning, 32580000 Datautrustning, 72317000 Datalagring