2. Förfarande
Förfarande
Titel: Region Jämtland Härjedalen - Inköp av Masspektrometer LC-MS/MS
Beskrivning: Kliniskt införande av PETh-analys i Region Jämtland Härjedalen - Inköp av Masspektrometer MS samt förbrukningsmaterial
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114610:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer