See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagens och förbrukning för flödescytometri
Beskrivning: Nycklad förbrukning och tvättlösning från BD
Intern identifierare: RS 2024-02770
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000